KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3832572
nr 383 2572
Akvarell
sign. EL Egron Lundgren 14x17
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
2.600 kr
2.300 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)